Ege

Ege 600 FFP2 NR Solunum Toz Maskesi Ventilsiz

Fiyat
:
7,54 TL
Planlanan Teslimat
:
02.06.2024
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • EGE 600 NR ENDÜSTRİYEL SOLUNUM TOZ MASKESİ VENTİLSİZ

  Kişisel koruyucu donanım olan solunum koruyucu maskeler (respiratörler) genel bir deyişle maskeler ya da yüz maskeleri, Kovid-19 kaynaklı pandemi ilanı ile birlikte yaşamımıza girmiştir. Endüstriyel çalışma alanlarında uzun yıllardır kullanılmakta olan bu maskeler, uluslararası mevzuata göre test edilip belgelendirilmektedir. Son dönemde sağlık sektörünün mutlak gereksinimi olan bu maskeler, günlük kullanılan tıbbi maskelerden farklıdır ve daha fazla koruma özelliğine sahip solunum maskeleridir.

  Çok ince ve hafif lif yapıları sayesinde, solunum giriş çıkışını kontrol altına alan bu maskeler, hem dışarıdan gelebilecek tehditleri filtrelemekte ve insan solunum yoluna ulaşımını engellemekte hem de varsa mevcut hastalığın dışarıya yayılımının önüne geçmektedir. Yüze temasta maksimum sızdırmazlık sağlayarak çift taraflı korunmayı garantilemektedir. Mesleki maruziyetleri önlemek ve sağlık sektöründe kontaminasyonları engellemek amaçlı tercih edilen FFP2 koruma sınıfındaki maskemiz son teknoloji tam otomatik makinelerde, steril koşullarda üretilmektedir. Geniş yüzey alanı ile uzun süre güvenle kullanım avantajı sağlamakta olup, yüze tamamen oturan, yüze temasta sızdırmazlık sağlayan yekpare modülden oluşmaktadır. Ultra hafif ve pratik takıp çıkarmaya elverişli estetik tasarımı, yüzde ağırlık oluşturmadan rahatlıkla gün boyu kullanabilme kolaylığı sağlamakta olup, gözlük, kulaklık, koruyucu tulumlar ve diğer kişisel koruyucu donanımlar ile birlikte en riskli alanlarda bile maksimum korunmayı sağlayacak yapıdadır.

  Dayanıklı yapıya sahip olması çok tüketim gerektiren alanlar için ideal olup, ekonomik fiyatları da tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Avrupa Birliği EN149:2001+A1:2009 standardına göre FFP2 koruma sınıfındaki maskemizin, FFP1 ve FFP3 koruma sınıfları da mevcuttur. Uluslararası mevzuata göre EN 149 FFP1, FFP2, FFP3 maskeler Amerikan N95, Çin KN95, Kore KF94 gibi maske koruma sınıfları ile eşdeğer maskelerdir.

  ÜRETİM YERİ TÜRKİYE

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.