Honeywell  - FLEXTRIL 211

HONEYWELL FLEXTRIL 211 KİMYASAL ELDİVEN

Fiyat
:
288,51 TL
Beden
:

9/L

10/XL

Planlanan Teslimat
:
02.06.2024
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • HONEYWELL FLEXTRIL SUPPORTED NİTRİLE GLOVES CUT 211 KİMYASAL ELDİVEN

  Honeywell Flextril 211, beş kat performans sağlayan nitril el koruma çözümüdür – yüksek kimyasal koruma, A1 kesilme direnci, harika ıslak ve kuru tutuş, gelişmiş el becerisi ve gelişmiş konfor. Üstelik basılı QR kodu ile tüm performans verileri parmaklarınızın ucunda.

  Özellikler ve Faydalar: YÜKSEK KİMYASAL KORUMA & GÜVENİLİR KESME DİRENCİ

  18 farklı kimyasala karşı test edilen nitril bariyer, kesilmeye karşı koruma seviyesi A1 ile ellerinizi asitleri, solventleri, tahriş edici maddeleri ve diğer potansiyel olarak tehlikeli maddeleri korur. Kimyasal ve kesilme direnci verilerine, eldiven veya veri sayfaları üzerindeki QR kodu taranarak kolayca erişilebilir.

  GELİŞTİRİLMİŞ TUTUŞ PERFORMANSI

  Honeywell Super Grip teknolojisi (SGT) ile kaplanmış Flextril, ıslak ve kuru ortamlarda gelişmiş kavrama performansı sunarak aletleri tutmak ve kullanmak için gereken çabayı azaltarak el yorgunluğunu en aza indirerek üretkenliği ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.

  BÜYÜK EL KULLANIMI VE ÜSTÜN KONFOR

  Ergonomik tasarım, Honeywell Nem Dağıtma Teknolojisi ile terlemenin artık sorun olmadığı durumlarda yüksek performanslı, rahat el desteği sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.