martor  - 8152

Martor Secunorm Multisafe 8152 Emniyetli Maket Bıçağı

Fiyat
:
293,16 TL
Planlanan Teslimat
:
04.02.2023
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Martor Secunorm Multisafe 08152 Emniyetli Maket Bıçağı

  KISACA AĞIR METAL. TRAPEZ UÇLU.

  Çinkodan üretilmiş olan SECUNORM MULTISAFE, tasarımı tamamen yenilenmiş olan bir “Evergreen”dir. Gösterişsiz ve stabil yapı tarzı nedeniyle olağanüstü bir mukavemet gücüne sahiptir. Büyük uç çıkışı sayesinde bununla tüm yaygın malzemeleri kesebilirsiniz. Veya ihtiyaç halinde güvenlik bıçağınızı çok sayıdaki opsiyonel uçlarımızdan biri ile donatabilirsiniz.

  ÖNE ÇIKAN TÜM ÜRÜNLER BİR ARADA.

  DİRENÇLİ TASARIM

  Görüp hissedeceğiniz gibi, SECUNORM MULTISAFE uzun süre kesme gücünü korur. Pek çok uca uygun olduğu için kullanımı geniş bir alana hitap eder. Bu ürün pek çok kesme işlemine uygundur, güç gerektiren kesme işlemine uygun değildir.

  TEK DÖKÜMLÜ ÜRETİM

  SECUNORM MULTISAFE tek dökümdem üretilmiş bir alet gibidir. Tam olarak çinko basınçlı bir dökümle üretilir. Ürün, gıda maddesi sanayi gibi belli sektörler için cilasız olarak da temin edilebilmektedir.

  SÜRGÜ YUKARIDA

  Sağ elle mi, sol elle mi, sorunuz? Cevap, hem sağla hem solla! Çünkü metalli sürgü kabzanın üzerinde yer aldığından başparmak tarafından kolayca kavranabilmektedir.

  2 DEFA KULLANILABİLİR KESİCİ UÇ

  Kaliteli kesici ucu değiştirmeden önce ucu bir defa çevirebilirsiniz. Bu kesici ucunuzun kullanım ömrünü iki katına çıkaracak ve daha az zahmet çekmenizi sağlayacaktır. Çünkü ürününüz tekrar tıpkı yeni gibi kesecektir.

  SABİTLEME HALKASI

  Klasik SECUNORM MULTISAFE ürününde her zaman bir delik vardı. Kesici takımınızı her zaman basit ve emniyetli şekilde sabitleyebilmeniz için.

  ÜRÜN BİLGİLERİ

  Ebatlar (U x G x Y) - 142 x 17 x 38.5 mm

  Ürün ağırlığı - 150 g

  Kesme derinliği - 22 mm

  Temel malzemeler - Çinko

  Yedek bıçak ucu Ambalaj birimi - ÇİFT TARAFLI ÜÇGEN JİLET NO. 5232 Dispenserde 10 adet

  GS sertifikası - 602385-5971-55094-2015/1 C

  Markanın Ait Olduğu Ülke: Germany Üretim Yeri: Germany

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.