DUPONT  - Kimyasal

Dupont Tyvek Classic 500 Xpert Tulum

Fiyat
:
104,18 TL
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tip 5 ve Tip 6 üstün koruma – DuPont™ Tyvek® 500 Xper

  Alandaki onlarca yıllık deneyiminden güç alan Tyvek® 500 Xpert tulumlar su bazlı kimyasal sıvı sıçraması, asbest, ilaç sanayi ve radyoaktif partiküllerden biyolojik tehlikelere kadar birçok riske karşı gelişmiş koruma sunar.

  Patent bekleyen yeni dikiş teknolojisi sayesinde kişiye üstün sıvı koruması sağlar. Yeni katı Tip 6 test yöntemlerini geçer ve tam giysi Tip 4 sprey testine (EN ISO 17491-4 yöntem B) göre test edildiğinde daha yüksek koruma gösterir. Dahası, Tyvek® 500 Xpert partikül korumasında yeni bir standart oluşturmuştur; %5 'lik Tyvek® 500 ve sıradan %8'lik Mikro gözenekli Filmli kumaş (MPF) ile karşılaştırıldığında toplam giysi içe doğru sızıntısı yalnızca %0,8'dir. Giysinin mükemmel tasarımı ve tamamen ergonomik şekli birçok uygulama sırasında vücuda kusursuz oturur ve hareket sırasında koruma sağlar.

  Tyvek® – Fark Yaratır

  Koruyucu giysiler birbirlerinin aynısı gibi görünebilirler. Ama sadece uzaktan... Benzersiz DuPont™ Tyvek® malzemesi son 20 yıldır Avrupa'da Tip 4, 5 veya 6 koruyucu tulumları söz konusu olduğunda üstün koruma sunuyor.Geniş Tyvek® ürün yelpazesindeki Tyvek® Classic Xpert gibi kumaşlarımızdan birine dokunduğunuzda farkı hissedeceksiniz. DuPont tarafından icat edilen ve özel olarak üretilen Tyvek®, sağlamlığının yanı sıra son derece hafif ve yumuşak, benzersiz ve çok yönlü bir malzemedir. Hava ve su buharını geçirir ancak su bazlı sıvıları ve aerosolleri geçirmez. İnce partikül ve liflere karşı mükemmel bir bariyer işlevi görür. Minimum havlanma özelliğine sahiptir ve antistatik işlemden geçirilmiştir.Tyvek® mühendislik harikası olan kendiliğinden koruma özelliği ile benzersiz bir dokumasız kumaştır. Zamanla eskime ya da yıpranmaya neden olacak film ve laminant kullanılmamıştır. Tyvek® kullanım sırasında giyen kişiyi sürekli olarak korur. Üst düzey bir koruma dengesi, sağlamlık ve rahatlık için tasarlanan Tyvek® koruyucu tulumlar birçok sektör için idealdir. Spreyli boyama işlerinden kurşun işleme ya da asbest kaldırma işlerine kadar, ergonomik tasarımları işler zorlaştığında bile çalışanların güvende ve yüksek performansla çalışmasını sağlar. Dolgu maddeleri ya da katkı maddesi ve silikon içermez.

--
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.